Web Hosting

Web sitenizi yaptırdınız. Artık dünyaya açılma vakti geldi. Bunun için bir barındırma (hosting) hizmeti almaya ihtiyacınız var. Aynı zamanda kurumsal mail adreslerinizi kullanmak içinde bu hizmete ihtiyaç var. Bunun için web siteniz tüm dünyaya açılan bir sunucuya yüklenir ve yayınlanmaya başlar. Yıllık ödenen belirli bir kiralama ücreti karşılığında bu hizmeti hosting firmalarından alabilirsiniz.

Hosting seçimi oturacağınız evi seçmek gibidir. Nasıl ki 1 kişi olup da 4+1 ev tutmak gereksiz olacağı gibi hosting hizmetini alırken de eğer basit bir web sitesini barındıracaksanız, fazla trafiğiniz yoksa ve mail kullanımınız yoğun değilse o zaman yüksek ücretler ödemenize gerek yok. İhtiyacınıza uygun en doğru çözümler uzmanlarımız tarafından değerlendirilip teklif edilir. Ayrıca ihtiyaç doğduğunda ileride her zaman daha üst paketlere de geçebilirsiniz.

Web siteleriniz Linux sunucularda ihtiyacınıza uygun şekilde barındırılır. İster basit bir hosting paketi, isterseniz de son derece hızlı dedicated sunucularda bütçenize göre uygun hosting paketleri alarak sitelerinizi barındırabilirsiniz. Sunucularda yüksek trafik ve % 99.9 çalışma garantisi verilmektedir. Normal bir hosting paketimiz sizin için oldukça yeterli olacaktır. Mail başına 25GB gibi oldukça yüksek bir kota sağlamaktayız. Aynı zamanda Anti Spam  filtresi ile gereksiz maillerden kurtulabilirsiniz. Maillerinizi ister Outlook gibi bir programda isterseniz de Webmail ile internet ortamında takip edebilirsiniz.  Sunucumuzda aylık olarak siteleriniz yedeklenir. Çok önemli veriler barındıran müşterilerimiz için haftalık ve günlük yedekleme hizmetimizde bulanmaktadır. Bunun için teklif alabilirsiniz.

Egeweb olarak hosting hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz için ekstra herhangi bir ücret talep etmeden başka sunucuda host ettiğiniz siteleriniz tarafımızdan sunucumuza transfer edilir. Ayrıca web sitelerini yaptığımız müşterilerimiz için hosting hizmetini bizden alıyorlarsa ücretsiz güncelleme hizmeti de vermekteyiz.

Sunucularımız Amerika'da bulunmakta olup 15 senedir hiç bir kesintiye uğramadan ve herhangi bir veri kaybı yaşamadan çalıştığımız son derece profesyonel desteği olan bir data center'da bulunmaktadır.

Hosting Talep Formu

Hosting (Barındırma) Hizmeti Talep Formu

Lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz. Sizin için en uygun hosting paketi teklifimizi en kısa sürede hazır edeceğiz.