0 555 4102030

HAKKIMIZDA

Çağdaş iş ortamında iletişimin büyük ölçüde bilgisayar ortamına taşınmasıyla, bu alanda hizmet veren kişi ve kuruşlara duyulan ihtiyaç arttı. Öte yandan bankacılık ve finans sektöründen, tasarım, pazarlama ve reklam sektörüne kadar tüm alanlarda farklı yapılanmalar oluştu.

Bilgisayar ağına ve programlarına, reklâm kampanyalarına,  web sitelerine, internetten satış için yatırımlar yapmaya hazırlanan şirketler, artık güvenilir bir danışmanlık hizmeti arıyorlar. Birkaç yıl öncesine kadar yetenekli amatör gençler bu açığı kapatmaya çalıştılar. Ancak günümüzde sektörün durulmaya ve netleşmeye başlamasıyla ve bilgisayarlı sistemlerin her noktaya hakim olmasıyla birlikte, amatör hizmetler yetersiz kalmaya başladılar.

Egeweb, 1990’lı yılların başından başlayarak, 1999 yılında kurumsal hale getirdiği birikimlerini, güncel bilgi ve teknikler, etkin kadrolarla zenginleştirdi. Özetle bilgisayar ağları kurmak ve işletmek, danışmanlık, web sitesi tasarımı, elektronik ticaret, multimedia ve her türlü dijital grafik çalışmaları, sunumlar ve kurumsal kimlik ile çağdaş reklam hizmetleri için tamamen çağdaş bir konsept geliştirdi.

Egeweb, tüm şirketlerin ihtiyacı olan ve aşağıda listesi bulunan alanlarda, dünya standartlarında hizmet verdiği için onur duyuyor. Sizleri de Egeweb ailesine katılmaya davet ediyor. Böylece tüm bilgisayar ve internet sorunlarınıza, reklam ve tanıtım işlerinize çözüm olmayı vaat ediyor.

MİSYONUMUZ

Kaliteli ve ileri teknoloji gerektiren  çalışmaları, profesyonel kadrolarla müşteri memnuniyetini en önde tutarak, hedeflenen zamanda ve dünya standartlarında yapmaktır.

VİZYONUMUZ

Uzman olduğumuz alanlarda uluslararası projelerde söz sahibi olmak, bu alanlarda yurt dışında da aranan bir şirket olmak.

 

ŞİRKET İLKELERİMİZ

 

1. Bilimsellik ve Akılcılık

İnsanın aklı ile gerçekleri anlama yeteneğine inanmaktır. Sorunlara duygusal açıdan, peşin hükümler ve kalıplarla değil, akılcı bilimsel bir yaklaşımla eğilmektir. Akılcılığın temel taşları bilim ve teknolojidir. Gerçeği bilimsel yöntemlerle araştırarak bulmayı, bundan sonuç çıkarmayı esas alır.

2. Sanata Duyarlılık

Sanat doyurucu estetik yaşantılar oluşturmak amacıyla dürtüler yaratma becerisidir. Sanat, güzel ile uğraşır ve yaşamı insanileştiren bir olgudur. Bilimin yaratıcılığı sanat duyarlılığı ile bütünleştiği düzeyde zenginleşir.

3. Yenilikçilik

Çözülmemiş sorunları çözmek ya da karşılanmayan ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla farklı, değişik, yeni fikirler geliştirmek ve bunları uygulamaktır. Bir ürün ya da hizmeti daha güzel, daha kullanışlı, ve daha çok insanın işine yarayacak hale getirmeyi amaçlar. Yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesiyle ortaya yeni ürünler, hizmetler ve yeni iş yapma yöntemleri çıkar ve bunların uygulanması  ile yenilikçilik kavramı anlam kazanmış olur.

4. Güvenilirlik

Güven, korku, çekinme ve kuşku duymadan inanma ve bağlanma duygusudur. Güven elbette ki, iyi bir ürünün ya da hizmetin yerini alamaz. Ancak, tüm koşullarda eşitlik sağlandığında ürüne, markaya ya da hizmete duyulan güven tercih edilmede rol oynayacaktır. Güvenilir olmak şirketi tüm rekabetten sıyırır. Çünkü, o zaman tüketici, şirketin toplum için bir şeyler yaptığını bilerek o şirketi tercih edecektir.

5. Sürdürebilirlik

Bir denge içerisinde kaynakları aşırıya kaçmadan tüketerek gelecek ihtiyaçları karşılamak adına planlama yapmak demektir. Bu planlama ekonomik, sosyal, kültürel ve ekolojik olmalıdır.

6. Yüksek Kalite

Normal değerlerin üstünde olan, güçlü, etkili, üstün nitelikli olma özelliğidir. Yüksek kalitede ürünler rekabet şansını arttırır, yeni pazarlara ulaşmada avantaj sağlar. Aynı zamanda şirketin devamlılığına katkı sağlar.

7. Dürüstlük

Dürüstlük, “özü sözü bir olma”, “olanı olduğu gibi yansıtma", “gerçeği saklamama”, “bildiğinden, inandığından ve olduğundan başka türlü görünmeye veya göstermeye çalışmama olarak tanımlanır. Dürüst olan insanlar verdikleri sözleri yerine getirirler. Yapamayacakları vaatlerde bulunmazlar. Bir şeyi yapacaklarını söylediklerinde bunun için uğraşırlar.

8. Sorumluluk

Sorumluluk, kişinin kendine ve başkalarına karşı yerine getirilmesi gereken yükümlülüklerini zamanında yerine getirmesi zorunluluğudur. Sorumlu insan ise, yapılması gereken bir işi zamanında yapabilmek için inisiyatifi ele alıp kendiliğinden harekete geçebilen insandır. 

9. Şeffaflık

Şeffaflık, nitelikli, güvenilir bilgiye zamanında ve anlaşılabilir şekilde erişilmesidir. Ekonomik şeffaflık kaynak dağılımının en etkin şekilde gerçekleşmesini, etkinliğin sağlanmasını ve büyüme potansiyelinin artmasını sağlar. Şefaflık, çalışanların yönetim sürecine etkin bir şekilde katılmasını amaçlar.

10. Adalet

Adalet, hakkın gözetilmesidir. Herkese hakkı olanın verilmesi, haklı ile haksızın ayırd edilmesidir. Aynı zamanda herkese eşit davranmak, kültür bilgi ve mevkii farklılıklarından dolayı insanlara başka türlü davranmamak demektir.

Neden Egeweb?

Internet’in hayatımıza yeni yeni girdiği zamanlarda, gelecek yıllarda hayatımızı büyük ölçüde değiştireceğini düşündüğümüz internet teknolojileri ile ilgilenmeye başlamıştık. Bilgisayar teknolojilerindeki 1990 yılından bu yana edindiğimiz birikimlerimizi, gelecek gördüğümüz web dünyasında kullanmak üzere 1999 yılında Egeweb ismi ve markası altında kurumsal hale getirdik.

Masaüstü yayıncılık ve programlama konusundaki bilgilerimiz bu yeni teknolojiye hemen adapte olmamızı sağladı. 18. yılımızı doldurduğumuz bu günlerde birçok alanda olduğu gibi Web teknolojilerinde de büyük gelişmeler oldu. Her şey statik bir yapıdan dinamik bir yapıya doğru gelişti. Başlangıçta görselliğin ön planda olduğu Web siteleri artık yerini daha işlevsel bir yapıya bıraktı. Artık firmalar Web dünyasında bulunmak adına bir site yaptırmıyor, ürünlerinin tanıtımını, stok durumlarını, satışını internetten yapabiliyor, ürünlerini çok daha geniş kitlelere ulaştırabiliyor. Sadece bununla kalmıyor, sosyal paylaşım ağlarına katılıyor, gruplar kuruyor, mail listeleri oluşturuyor, e-bültenler gönderiyorlar.

Ekonominin küreselleşmesiyle ulusal rekabet artık uluslararası rekabete dönüştü. Sınırlar kalktı. Dünyanın her yerine ürün gönderilebiliyor. Bu inanılmaz rekabet ortamında ürünlerimizi pazarlayabilmek için artık çok daha aktif olmak, diğer rakiplerimizden bir adım önde olmak uğruna yapılması gerekenlerin zaman geçirmeden yapılması gerektiği bir zamandayız. Uluslararası rekabette yerimizi alabilmek için artık sadece bir web sitesi yaptırmak yetmiyor. Hazır template siteler, her yerde kullanılan benzer görseller, tekdüze sayfalar bizi farklılaştırmıyor. Hem tasarım olarak özgün, hem altyapı olarak işlevsel, müşteri ile ilişkileri sıcak tutacak, gereksiz kodlardan arındırılmış, performans açısından hızlı, kolay kullanılabilir, arama motorlarında üst sıralarda olan, her an güncellenebilen sitelere ihtiyaç var.

İhtiyaçlarınızın farkındayız. Yapılması gerekenleri biliyoruz. Tüm yeni teknolojileri profesyonel ekibimizle takip ediyor ve uyguluyoruz. Gelin bu rekabette sizde yerinizi alın. Egeweb, uzun yıllar danışmanınız olsun.