Çağdaş iş ortamında iletişimin büyük ölçüde bilgisayar ortamına taşınmasıyla, bu alanda hizmet veren kişi ve kuruşlara duyulan ihtiyaç arttı. Öte yandan bankacılık ve finans sektöründen, tasarım, pazarlama ve reklam sektörüne kadar tüm alanlarda farklı yapılanmalar oluştu.

Bilgisayar ağına ve programlarına, reklâm kampanyalarına, web sitelerine, internetten satış için yatırımlar yapmaya hazırlanan şirketler, artık güvenilir bir danışmanlık hizmeti arıyorlar. Birkaç yıl öncesine kadar yetenekli amatör gençler bu açığı kapatmaya çalıştılar. Ancak günümüzde sektörün durulmaya ve netleşmeye başlamasıyla ve bilgisayarlı sistemlerin her noktaya hakim olmasıyla birlikte, amatör hizmetler yetersiz kalmaya başladılar.

Egeweb, 1990’lı yılların başından başlayarak, 1999 yılında kurumsal hale getirdiği birikimlerini, güncel bilgi ve teknikler, etkin kadrolarla zenginleştirdi. Özetle bilgisayar ağları kurmak ve işletmek, danışmanlık, web sitesi tasarımı, elektronik ticaret, multimedia ve her türlü dijital grafik çalışmaları, sunumlar ve kurumsal kimlik ile çağdaş reklam hizmetleri için tamamen çağdaş bir konsept geliştirdi.

Egeweb, tüm şirketlerin ihtiyacı olan ve Hizmetlerimiz başlığı altında bulunan alanlarda, dünya standartlarında hizmet verdiği için onur duyuyor. Sizleri de Egeweb ailesine katılmaya davet ediyor. Dijital dünyadaki tüm işleriniz için çözümler vaad ediyor.